Uitstekende performer Ahold Delhaize: Kopen
5 februari 2025 - 06:22u
(ABM FN-Dow Jones) Degroof Petercam heeft dinsdag het advies voor Ahold Delhaize verhoogd van Houden naar Kopen en het koersdoel van 32,00 naar 40,00 euro. Dit bleek uit een rapport van analist Fernand de Boer.
"Dankzij een erg consistente aanpak is Ahold Delhaize een uitstekende performer geworden", aldus De Boer. Daarmee doet het aandeel het ook een stuk beter dan vergelijkbare aandelen in de Benelux, voegde de analist toe.
En hoewel resultaten uit het verleden geen garantie voor de toekomst bieden, is De Boer toch positief gestemd, kijkend naar hoe het bedrijf zich heeft voorbereid op de doelen voor de periode 2025 tot en met 2028. De analist rekent op een hoge enkelcijferige groei van de winst per aandeel.
Het aandeel Ahold Delhaize noteerde dinsdag 0 2 procent hoger op 34,18 euro.
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Laatste blogposts
5 februari 2025 06:22
Degroof Petercam verhoogt het advies voor Ahold Delhaize van Houden naar Kopen en het koersdoel van 32 naar 40 euro.
Meer »
4 februari 2025 06:17
Berenberg verlaagt het koersdoel van Akzo Nobel van 83 naar 81 euro maar laat het aandeel op Kopen staan vanwege de positieve outlook.
Meer »
2 februari 2025 08:29
Bank of America herhaalt het koopadvies voor Shell met een koersdoel van 33 Britse pond.
Meer »